• ZAMKI

 • Lodowce

  LODOWCE

 • MIASTECZKA

 • Klify

  KLIFY

 • Fortece

  FORTECE

 • PLAŻE

 • ARCHITEKTURA

 • PARKI NARODOWE

Sprawdzone rekomendacje globtrotera, co zobaczyć w mniej znanych regionach turystycznych w Europie, Ameryce Północnej i Azji

Za cenę 1 posiłku w McDonald's kup raport o wybranym przez Ciebie regionie, który zawiera listę sprawdzonych przeze mnie osobiście atrakcji historycznych i krajobrazowych z opisami oraz oceną ich jakości, zdjęcia, informacje logistyczne, propozycje indywidualnych tras podróży po danym regionie i regionach sąsiednich. Nie trać czasu na zbieranie informacji przy planowaniu trasy Twojej podróży! Zaufaj ekspertowi, który daje Ci "na tacy" informacje o 40 unikalnych regionach turystycznych.

Sprawdź jak to działa

Pobierz bez żadnych zobowiązań darmowy raport dla Andaluzji i zobacz opisy jej 43 atrakcji turystycznych, 3 propozycje tras zwiedzania, mapę orientacyjną regionu, informacje logistyczne i listę atrakcji dla dzieci. Płatne raporty i każdym z 40 innych regionów są dostępne w menu strony i zawierają informacje analogiczne do raportu o Andaluzji.

 

Zwiedzanie Japonii na własną rękę

Zawsze marzyłeś o tym, by na własne oczy zobaczyć kraj kwitnącej wiśni? Z pewnością doskonale wiesz, że biura podróży planując grupowe wycieczki pomijają wiele istotnych miejsc, jednocześnie dostosowując program do europejskich przyzwyczajeń i standardów. To sprawia, że odwiedzając Japonię być może nie zobaczyć jej takiej, jaka naprawdę jest, a taką, jaka zostaje wykreowana wyłącznie dla turystów. Zajmując się indywidualnymi planami podróży za granicę przez wiele lat przekonałem się, że organizując wyjazd na własną rękę masz szansę zobaczyć dużo więcej – a przede wszystkim naprawdę poznać kulturę tego niezwykłego kraju.

Co można zobaczyć w Japonii?

Programy wycieczek organizowanych przez biura podróży zazwyczaj obejmują najpopularniejsze atrakcje turystyczne i największe miasta, pomijając jednocześnie miasteczka oraz wsie, w których kryje się prawdziwy urok Japonii. Zrezygnowanie z głównego turystycznego szlaku daje Ci możliwość poznania tego kraju w pełnej okazałości – kultury, mentalności czy kuchni, która w dużych miastach może być w jakiś sposób zmieniona z myślą o Europejczykach. Jeżeli wciąż szukasz ciekawego pomysłu na podróż, polecam Ci zwiedzenie Japonii na własną rękę. Z moich raportów dowiesz się, jak zająć się organizacją wyjazdów indywidualnych, a także co można zobaczyć w tym wyjątkowym kraju poza miejscami, które przyciągają największe liczby przyjezdnych. Zapraszam!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl