Wyspa Honshu z Tokio, Japonia

Wysyłka w: Natychmiast po zapłacie
Cena: 40,00 zł 40.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Raport o Honshu z Tokio  – indywidualny plan podróży

Jeśli szukasz ciekawego pomysłu na podróż po Azji, to wyspa Honshu z Tokio stanowi obowiązkowy punkt na trasie Twojej wycieczki.  Indywidualny plan zwiedzania należy przygotować tak, aby zobaczyć najważniejsze atrakcje w regionie, także poza głównymi szlakami. W tym zadaniu pomoże ten raport o Honshu z Tokio.

Wizyta w Japonii to podróż w inny wymiar. Typowa trasa na wyspie Honshu obejmuje Tokio i Kioto a następnie Hiroszimę. Turyści zagraniczni najczęściej zapominają o odwiedzeniu japońskiej wsi oraz gór, w których klimat i harmonia kontrastują ze zgiełkiem i pośpiechem wielkich metropolii. Tokio fascynuje, onieśmiela, ale często przytłacza. Kioto jest jak polski Kraków, ale jest zwiedzane w najczęściej w pośpiechu. Warto zatrzymać się  dużych miastach na dłużej, ale nie można zapominać o ukrytych perłach w miastach takich jak Nikko, Nara, czy Góra Fuji, Góra Koya. Pobyt w tradycyjnych japońskich hotelach z łaźniami zasilanymi gorącymi źródłami, smakowanie lokalnych przysmaków w po japońsku, doświadczenie ceremonii parzenia herbaty, noszenia kimona przez cały dzień a także przejazd metrem w godzinach szczytu to doświadczenia, które przybliżą turystę do kultury i codzienności Japończyków. Czasami niesłusznie patrzymy na Japonię przez pryzmat stereotypów albo faktów, których nie rozumiemy. W czasie pobytu w Japonii warto skorzystać z usług miejscowych przewodników, aby lepiej zrozumieć mentalność Japończyków, ich dumę z własnej historii i sukcesy, które udało im się osiągnąć dzięki swojej pracowitości.  

Co można zobaczyć na wyspie Honshu z Tokio?

Ilość i jakość atrakcji/zabytków w tym regionie:
Najwyższy poziom światowy (***) - 13 
Bardzo interesująca atrakcja (**) - 13
Warte zobaczenia po drodze ( *) - 2

Powyższa informacja jest bardzo istotna w planowaniu trasy podróży, gdyż pozwala na uwzględnienie jak największej liczby atrakcji turystycznych o najwyższej klasie światowej oraz bardzo interesujących w planie zwiedzania. Nie mając tej informacji i nie znając nazw konkretnych miejsc występowania tych atrakcji (są one dostępne w raporcie o regionie), podróżnik może źle zaplanować logistykę swojej podróży, szczególnie, gdy przeznacza na wakacje za mało dni.  

Ilość innych regionów na tym portalu, które można zobaczyć przy okazji:
0

Typ morza/oceanu w tym regionie:
Zimne morze/ocean z możliwością kąpieli

Co zawiera raport o Honshu z Tokio?

  • miejsce, nazwę, opis i ocenę jakości głównych atrakcji turystycznych regionu,
  • kilkanaście zdjęć,
  • informacje logistyczne,
  • spis wybranych atrakcje dla dzieci,
  • poglądową mapę regionu,
  • 1-3 propozycje indywidualnego planu podróży po regionie.

Przykładowy raport dla Andaluzji możesz pobrać bezpłatnie klikając poniżej!

Jak przygotować indywidualny plan podróży po wyspie Honshu z Tokio?

  • Przejrzyj atrakcje turystyczne/zdjęcia w raporcie i wybierz te, które Cię interesują,
  • Zobacz sugerowane trasy i ich umiejscowienie na mapie regionu,
  • Rozważ odwiedzenie sąsiednich regionów w miarę dostępności czasu,
  • Wybierz swoją ostateczną trasę zwiedzania.

Więcej szczegółów w raporcie lub w moim poście "Jak zaplanować podróż zagraniczną na własną rękę?", który możesz pobrać na tej stronie bezpłatnie.

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl