• ZAMKI

 • Lodowce

  LODOWCE

 • MIASTECZKA

 • Klify

  KLIFY

 • Fortece

  FORTECE

 • PLAŻE

 • ARCHITEKTURA

 • PARKI NARODOWE

Sprawdzone rekomendacje globtrotera, co zobaczyć w mniej znanych regionach turystycznych w Europie, Ameryce Północnej i Azji

Za cenę 1 posiłku w McDonald's kup raport o wybranym przez Ciebie regionie, który zawiera listę sprawdzonych przeze mnie osobiście atrakcji historycznych i krajobrazowych z opisami oraz oceną ich jakości, zdjęcia, informacje logistyczne, propozycje indywidualnych tras podróży po danym regionie i regionach sąsiednich. Nie trać czasu na zbieranie informacji przy planowaniu trasy Twojej podróży! Zaufaj ekspertowi, który daje Ci "na tacy" informacje o 40 unikalnych regionach turystycznych.

Sprawdź jak to działa

Pobierz bez żadnych zobowiązań darmowy raport dla Andaluzji i zobacz opisy jej 43 atrakcji turystycznych, 3 propozycje tras zwiedzania, mapę orientacyjną regionu, informacje logistyczne i listę atrakcji dla dzieci. Płatne raporty i każdym z 40 innych regionów są dostępne w menu strony i zawierają informacje analogiczne do raportu o Andaluzji.

 

Zwiedzanie Francji na własną rękę

Jeśli szukasz ciekawego pomysłu na podróż po Europie, opcja wyjazdu indywidualnego do Francji jest bardzo kusząca. Miejsce do odwiedzenia, które od razu przychodzi Ci do głowy, to Paryż – jedno z najbardziej fascynujących miast świata. Niewiele osób rozważa objazdową wycieczkę po Francji samochodem, ponieważ wiedza o atrakcjach innych jej regionów – może poza Prowansją czy Doliną Loary – jest ograniczona. Zastanawiasz się, co można zobaczyć w Bretanii czy francuskim Kraju Basków? W czasie swojego indywidualnego wyjazdu do Francji chciałbyś połączyć zwiedzanie kilku regionów?

Organizacja wyjazdu indywidualnego do Francji

Niezwykle bogata historia Francji sprawiła, że cały ten kraj jest pełen fascynujących zabytków historycznych, które warto zobaczyć podczas zwiedzania Francji na własną rękę. Twój indywidualny plan podróży może być przepełniony ciekawymi miejscami – od grot zamieszkałych przez naszych prehistorycznych przodków, przez zabytki antycznego Rzymu czy architektury romańskiej, gotyckiej i renesansowej, aż do wspaniałych atrakcji współczesności. Francuska prowincja to świetny pomysł na podróż po Europie, a kto spędził tam choć trochę czasu, szybko zrozumiał, jak tamtejsze życie różni się od zgiełku Paryża. Trudno porównywać rozmach wieży Eiffla, Luwru czy Wersalu z czymkolwiek innym, ale nasycenie francuskiej prowincji zabytkami zapiera dech w piersi – dlatego właśnie powinna się ona znaleźć na trasie wakacji we Francji organizowanych na własną rękę.

Wyjazd indywidualny do Francji – z pomocą raportów o regionach WK Travel Inspirations

Francja to kraj niezwykle bogaty krajobrazowo, zarówno dzięki swojej urozmaiconej linii brzegowej, jak i ukształtowaniu wnętrza kraju, które zachwyca pasmami górskimi, kanionami, dolinami rzek, zjawiskami krasowymi i malowniczymi krajobrazami nizin. Stworzenie indywidualnego planu podróży nie jest łatwe i może zająć sporo czasu. Moje propozycje regionów do odwiedzenia podczas wyjazdu do Francji odbiegają od standardowego pakietu atrakcji turystycznych oferowanego przez biura podróży. To kraj, w którym szczególnie łatwo zaliczać słynne miejsca, pomijając po drodze prawdziwe cuda historyczne i naturalne. Próba dogłębnego poznania Francji na własną rękę w czasie kilkunastu dni jest skazana na niepowodzenie. Ja sam byłem w tym kraju kilkanaście razy i za każdym razem poznawałem Francję jakby od nowa.

Alzacja, Francja Alzacja, Francja

18 atrakcji, 10 miast, 1 trasa

Cena: 25,00 zł
szt.
zobacz więcej
Bretania & Normandia, Francja Bretania & Normandia, Francja

38 atrakcji, 12 miast, 1 trasa

Cena: 25,00 zł
szt.
zobacz więcej
Środkowo-Zachodnia Francja Środkowo-Zachodnia Francja
Cena: 25,00 zł
szt.
zobacz więcej
Francuski Kraj Basków Francuski Kraj Basków
Cena: 25,00 zł
szt.
zobacz więcej
Dolina Loary, Francja Dolina Loary, Francja
Cena: 25,00 zł
szt.
zobacz więcej
Prowansja, Francja Prowansja, Francja
Cena: 25,00 zł
szt.
zobacz więcej
Szampania, Francja Szampania, Francja
Cena: 25,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl