• ZAMKI

 • Lodowce

  LODOWCE

 • MIASTECZKA

 • Klify

  KLIFY

 • Fortece

  FORTECE

 • PLAŻE

 • ARCHITEKTURA

 • PARKI NARODOWE

Sprawdzone rekomendacje globtrotera, co zobaczyć w mniej znanych regionach turystycznych w Europie, Ameryce Północnej i Azji

Za cenę 1 posiłku w McDonald's kup raport o wybranym przez Ciebie regionie, który zawiera listę sprawdzonych przeze mnie osobiście atrakcji historycznych i krajobrazowych z opisami oraz oceną ich jakości, zdjęcia, informacje logistyczne, propozycje indywidualnych tras podróży po danym regionie i regionach sąsiednich. Nie trać czasu na zbieranie informacji przy planowaniu trasy Twojej podróży! Zaufaj ekspertowi, który daje Ci "na tacy" informacje o 40 unikalnych regionach turystycznych.

Sprawdź jak to działa

Pobierz bez żadnych zobowiązań darmowy raport dla Andaluzji i zobacz opisy jej 43 atrakcji turystycznych, 3 propozycje tras zwiedzania, mapę orientacyjną regionu, informacje logistyczne i listę atrakcji dla dzieci. Płatne raporty i każdym z 40 innych regionów są dostępne w menu strony i zawierają informacje analogiczne do raportu o Andaluzji.

 

Zwiedzanie Portugalii na własną rękę

Gdy szukasz ciekawego pomysłu na podróż po Europie, opcja indywidualnej wycieczki do Portugalii jest warta poważnego rozważenia. Miejsca do odwiedzenia, które od razu przychodzą Ci do głowy to Lizbona, modne ostatnio Porto i oczywiście wybrzeże Algarve. Niewiele osób rozważa wycieczkę objazdową po Portugalii samochodem, ze względu na odległość do pokonania z Polski. Dobrą alternatywą jest przelot do jednego z 3 głównych portów lotniczych Portugalii i wypożyczenie samochodu. Co można zobaczyć w Portugalii, łącząc zwiedzanie wielu jej regionów? Portugalia to kraj, który przez wiele lat żył w cieniu sąsiada, Hiszpanii, ale miał też okres rozkwitu na skalę światową, który zostawił trwały ślad w postaci wspaniałych zabytków. Także linia brzegowa tego kraju jest niezwykle urozmaicona a formacje skalne i plaże w rejonie Algarve są jednymi z najpiękniejszych w Europie. Morze jest tu, co prawda zimniejsze niż w basenie Morza Śródziemnego, ale atlantyckie plaże z czasami wysokimi falami oceanicznymi zachwycają swoją urodą zwykłych miłośników natury oraz są wielką atrakcją dla fanów surfingu.  Regiony Portugalii są albo gęsto nasycone wspaniałymi zabytkami architektury, szczególnie w okolicach Lizbony i Porto, albo bywają bardziej dzikie, czasami biedne z przewagą atrakcji naturalnych. Unikalną atrakcją tego kraju jest muzyka fado, której warto posłuchać w wyspecjalizowanych restauracjach w Lizbonie.  

Portugalia - indywidualna wycieczka – z pomocą raportów o regionach WK Travel Inspirations

Stworzenie indywidualnego planu podróży po Portugalii wymaga sporych przygotowań i może zająć trochę czasu. Największym wyzwaniem jest dobre zaplanowanie zwiedzania miejsc poza głównymi miastami, w których można odpocząć z dala od miejskiego zgiełku i poznać czar portugalskiej prowincji. Trzy poniższe raporty o regionach Portugalii zawierają wiele takich miejsc, a także propozycje tras, które pozwalają spenetrować ten piękny kraj a czasami nawet regiony graniczne na terenie Hiszpanii.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl