• ZAMKI

 • Lodowce

  LODOWCE

 • MIASTECZKA

 • Klify

  KLIFY

 • Fortece

  FORTECE

 • PLAŻE

 • ARCHITEKTURA

 • PARKI NARODOWE

Sprawdzone rekomendacje globtrotera, co zobaczyć w mniej znanych regionach turystycznych w Europie, Ameryce Północnej i Azji

Za cenę 1 posiłku w McDonald's kup raport o wybranym przez Ciebie regionie, który zawiera listę sprawdzonych przeze mnie osobiście atrakcji historycznych i krajobrazowych z opisami oraz oceną ich jakości, zdjęcia, informacje logistyczne, propozycje indywidualnych tras podróży po danym regionie i regionach sąsiednich. Nie trać czasu na zbieranie informacji przy planowaniu trasy Twojej podróży! Zaufaj ekspertowi, który daje Ci "na tacy" informacje o 40 unikalnych regionach turystycznych.

Sprawdź jak to działa

Pobierz bez żadnych zobowiązań darmowy raport dla Andaluzji i zobacz opisy jej 43 atrakcji turystycznych, 3 propozycje tras zwiedzania, mapę orientacyjną regionu, informacje logistyczne i listę atrakcji dla dzieci. Płatne raporty i każdym z 40 innych regionów są dostępne w menu strony i zawierają informacje analogiczne do raportu o Andaluzji.

 

Zwiedzanie Szwajcarii na własną rękę

Genewa, Berno czy Zurych to główne miasta Szwajcarii, które stanowią obowiązkowe punkty na trasie zwiedzania tego pięknego kraju. Poza nimi jest tam jednak jeszcze wiele innych, mniej popularnych miejsc, wartych zobaczenia. Jeśli więc planujesz zwiedzanie Szwajcarii na własną rękę, koniecznie musisz uwzględnić je w planie swojej wycieczki. Co powinno się w nim znaleźć? Skorzystaj z przygotowanego przeze mnie indywidualnego planu podróży i przekonaj się sam.

Wybierasz się w podróż po Europie samochodem? Odwiedź Szwajcarię!

Zwiedzanie Szwajcarii na własną rękę to doskonały sposób na to, aby poczuć niesamowity klimat tego kraju. Średniowieczne zamki, zapierające dech w piersiach lodowce, fabryki serów czy niewielkie, górskie miasteczka to tylko niektóre miejsca, których zobaczenie pozwoli na poznanie Szwajcarii z zupełnie innej perspektywy niż ta, którą prezentują popularne przewodniki. Nie czekaj więc – przygotuj już dziś swój indywidualny plan podróży! Chętnie Ci w tym pomogę – zapraszam do kontaktu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl