Włochy na własną rękę

Podczas szukania ciekawego pomysłu na podróż po Europie, wyjazd indywidualny do Włoch to jedna z pierwszych opcji, która przychodzi Ci do głowy. Można się tam dostać samolotem, ale często wybieraną opcją jest wycieczka objazdowa do Włoch samochodem. Najpopularniejsze atrakcje znajdują się w Rzymie z Watykanem, Mediolanie, Wenecji, a także w olśniewającej i klimatycznej Toskanii. Ze względu na piękne krajobrazy oraz wyjątkowe miasta tego regionu, indywidualna wycieczka do Toskanii to świetny pomysł na podróż po Europie. Jeśli jednak zadać pytanie, co można zwiedzić w Ligurii czy na Wybrzeżu Amalfi to odpowiedź nie będzie już tak oczywista.

Indywidualny plan podróży

Zwiedzanie Włoch na własną rękę trzeba koniecznie rozłożyć na wiele części, ponieważ ilość zabytków z czasów starożytnego Rzymu, średniowiecza i innych epok jest po prostu przeogromna. Ciepłe morze oraz urozmaicona linia brzegowa wokół Włoch przyciągają tłumy turystów. Warto podkreślić niezwykły urok włoskich wysp – szczególnie Sardynii, Capri czy Sycylii. Włochy to ciekawy pomysł na niejedną podróż na własną rękę.

Wyjazd indywidualny do Włoch – z pomocą raportów o regionach WK Travel Inspirations

Stworzenie indywidualnego planu podróży po Włoszech nie jest łatwe ze względu na mnogość miejsc do zobaczenia, ale też potrzebę unikania zbyt dużych tłumów, szczególnie w szczycie sezonu. Istnieje wiele sposobów na organizację takiego wyjazdu, choć nie zawsze są to opcje tanie. Moje propozycje regionów do odwiedzenia podczas zwiedzania Włoch na własną rękę odbiegają od standardowego pakietu atrakcji turystycznych oferowanego przez biura podróży. Pokazuję także sprawdzone sposoby łączenia wielu włoskich krain w jedną trasę wycieczki, a także wykorzystanie sieci kolejowej do poznawania niektórych regionów.

Kampania z Neapolem, Amalfi i Capri, Włochy Kampania z Neapolem, Amalfi i Capri, Włochy

27 atrakcji, 11 miast, 1 trasa do Twojego planu podróży

Cena: 40,00 zł
szt.
zobacz więcej
Sardynia, Włochy Sardynia, Włochy

23 atrakcje, 16 miast, 3 trasy do Twojego planu podróży

Cena: 40,00 zł
szt.
zobacz więcej
Liguria, Włochy Liguria, Włochy

19 atrakcji, 12 miast, 1 trasa do Twojego planu podróży

Cena: 40,00 zł
szt.
zobacz więcej
Bolonia i Okolice, Włochy Bolonia i Okolice, Włochy

27 atrakcji, 8 miast, 2 trasy do Twojego planu podróży

Cena: 40,00 zł
szt.
zobacz więcej
Mediolan i Jezioro Como, Włochy Mediolan i Jezioro Como, Włochy

31 atrakcji, 8 miast, 2 trasy do Twojego planu podróży

Cena: 40,00 zł
szt.
zobacz więcej
Toskania, Włochy Toskania, Włochy

57 atrakcji, 22 miasta, 3 trasy do Twojego planu podróży

Cena: 40,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl